PLYNOVÉ KONDENZAČNÍ KOTLE

PLYNOVÉ KONDENZAČNÍ KOTLE PLYNOVÉ KONDENZAČNÍ KOTLE

Plynové kondenzační kotle EkoScroll

Kotle mají jedinečnou patentovanou konstrukci výměníku z jediné nerezové trubky COMBI-TECH. Jedná se o masivní nerezovou trubku o průřezu 28mm a tloušťce stěny 0,8mm., což zajišťuje minimální zanášení a stoprocentní čistitelnost.

Všechny plynové kotle EkoScroll vynikají širokým pásmem modulace 1:9. Dalšími nespornými výhodami plynových kotlů EkoScroll jsou jejich malé rozměry a nízká hlučnost.

Pro průtokový ohřev se používá bithermický výměník ( trubka v trubce ), kde trubka pro přípravu TV má průřez 15mm. Použití výměníků COMBI-TECH v kombinaci s kvalitními komponenty umožňuje poskytnout bezplatnou záruku 5 let na celý kotel.

Plynový kondenzační kotel EkoScroll CD H pro účinné vytápění a ohřev vody v externím zásobníku ve výkonové řadě 17, 25, 34 a 46 kW.

Plynový kondenzační kotel EkoScroll CD pro účinné vytápění a ohřev vody v průtokovém bithermickém výměníku ve výkonové řadě 19
, 26, a 36 kW.

Plynový kondenzační kotel EkoScroll CD/Z8 a Z20 pro účinné vytápění a ohřev vody v integrovaném 20 l. zásobníku ve výkonové řadě 19, 26, a 36 kW.

Stacionární plynové kondenzační kotle EkoScroll CD HS a EkoScroll CD/Z40S pro účinné vytápění a ohřev vody v externím (SK) nebo integrovaném zásobníku (SK-Z) ve výkonové řadě 19, 26, a 36 kW.

Plynový kondenzační kotel EkoScroll CD 75H a EkoScroll CD 100H Kaskáda kotlových jednotek pro snadnou instalaci v kotelnách ve výkonové řadě 73 a 91 kW.