AUTOMATICKÉ KOTLE NA PELETY

AUTOMATICKÉ KOTLE NA PELETY
Kotle na pelety EkoScroll s ocelovým výměníkem umožňují komfortní a ekologické vytápění domácností a menších podnikatelských objektů s tepelnými ztrátami do 76 kW. Použití automatického kotle na pelety zaručuje čistý a bezpracný způsob vytápění. Nabízíme čtyři modely automatických kotlů na pelety.

Kotel na pelety EkoScroll ALFA PELLET ve výkonové řadě 19, 25, 28, 32, 38, 42, 49, 60 a 76 kW s retortovým hořákem.

Kotel na pelety EkoScroll ALFA PELLET s předním umístěním zásobníku ve výkonové řadě 19, 25, 28, 32, 38, 42 a 49, kW. s retortovým hořákem. Tento kotel je určený do úzkých kotelen, kde není možné instalovat standardní kotel.

Kotel na pelety EkoScroll BETA ve výkonové řadě 14, 18, 25, 28, 37, 49 a 56 kW. Kotel BETA je osazen rotačním hořákem s funkcí samočištění. Řídící jednotka kotle zajišťuje plynulou modulaci výkonu kotle a ovládá automatické zapalování a vyhasínání hořáku. Tím je zajištěn ekonomický provoz kotle.

Kotel na pelety EkoScroll GAMA o výkonech 18 a 28 kW je díky malým rozměrům vhodný do malých kotelen. Řídící jednotka kotle zajišťuje plynulou modulaci výkonu kotle a ovládá automatické zapalování a vyhasínání hořáku. Tím je zajištěn ekonomický provoz kotle.

Kamna s výměníkem na pelty EkoScroll SIGMA K o výkonech 13, 18 a 25 kW. Kamna s vlastnostmi kotle. Malé kompaktní rozměry, nízká cena.Řídící jednotka kamen zajišťuje plynulou modulaci výkonu kotle a ovládá automatické zapalování a vyhasínání hořáku. Tím je zajištěn ekonomický provoz kamen.