Výprodej kotlů ALFA 25 kW model 2017

Výprodej kotlů ALFA 25 kW model 2017 Výprodej kotlů ALFA 25 kW model 2017
  • 55000,- včetně DPH
  • 5. emisní třída
  • model kotle 2017, záruka 5 let na kotlové těleso
  • levé i pravé provedení
  • zásobník paliva na 265 litrů paliva
  • hořák s otočnou retortou
  • řídící jednotka TECH ST 480 (možnost osadit kotel i jednotkou EcoMAX 800 R)
Při vývoji tohoto automatického kotle na uhlí  jsme vycházeli z nejlepších vlastností námi vyráběných kotlů na tuhá paliva. Použitý hořák a řídcí jednotka kotle se řadí mezi nejkvalitnější komponenty kotlů na trhu.
Mezi hlavní přednosti těchto automatických kotlů patří:
- Vysoká účinnost kotle, která dosahuje až 93,1%. Této účinnosti jsme dosáhli díky originální 5ti tahové konstrukci výměníku. Délka spalinové cesty tohoto kotle daleko převyšuje ostatní kotle na trhu.
- Nízké emisní hodnoty zajišťují zařazení do 5. emisní třídy dle normy ČSN EN 303-5.
- Použitý univerzální litinový hořák s otočnou retortou umožňuje kvalitní spalování hnědého uhlí Ořech 2. Díky otočné retortě nemá hořák problémy se vznikající struskou při spalováním i méně kvalitního uhlí. 
- Těleso kotle svařené z kotlového plechu P265GH o síle 6 mm. Originální konstrukce se čtyřmi svislými výměníky zaručuje dlouhou životnost, vysokou účinnost a minimální nároky na čištění a údržbu. Při výrobě kotlového tělesa jsou používány přesné CNC pálící lasery. Svařování je prováděno nejmodernějšími technologiemi včetně použití svářecích robotů.
- Řídící jednotky zajišťují provoz kotlů s minimálními nároky na obsluhu. Řídící jednotka umožňuje ekvitermní regulaci topného systému.
Garanční palivem tohoto kotle je hnědé uhlí ořech 2. Nejvhodnějším palivem je nízkosirnaté hnědé uhlí z dolu Bílina (úpravna Ledvice).

Návod na použití, technická data a doporučená schémata pro zapojení kotlů najdete zde.   
Cena 55000 Kč včetně DPH.