Pokojové termostaty

EcoSTER TOUCH
Programovatelné dálkové ovládání s pokojovým termostatem. Umožňuje obousměrnou komunikaci řídící jednotka kotle – termostat, prohlížení a ovládání více funkcí kotle z pokoje. Poskytuje tepelný komfort a přesné řízení topného systému v domě. EcoTouch znamená pro uživatele intuitivní ovládání na dotykovém displeji, rychlé a snadné nastavení teploty v místnostech, programování různých časových zón pro každý den a týden a mnoho dalších zajímavých funkcí.
EcoSTER 200
Programovatelné dálkové ovládání s pokojovým termostatem. Umožňuje obousměrnou komunikaci řídící jednotka kotle – termostat, prohlížení a ovládání více funkcí kotle z pokoje. Poskytuje tepelný komfort a přesné řízení topného systému v domě. EcoSTER znamená pro uživatele intuitivní ovládání systémem TOUCH & PLAY, rychlé a snadné nastavení teploty v místnostech, programování různých časových zón pro každý den a týden a mnoho dalších zajímavých funkcí.
Standardní termostat s funkcí ON - OFF
K řídící jednotce je možné připojit jak drátový, tak bezdrátový pokojový termostat s funkcí ON - OFF. Termostat na základě naměřené teploty v místnosti ovládá čerpadlo topného systému.